Ga terug

Na allebei wat mislukte pogingen te hebben gedaan op verschillende datingsites kwamen Kimberley (32) en Ivar (30) elkaar uiteindelijk tegen op Roots. Inmiddels hebben ze zelfs de ultieme relatietest overleefd: in vijf weken een bruiloft organiseren.

‘Met Roots had ik een knipperlichtrelatie’, vertelt Ivar. ‘Ik heb eerder relaties gehad en een paar keer gedatet maar ik was wel een beetje date-moe want het liep steeds op niks uit. Mijn gebed was op een gegeven moment: de eerste persoon die ik tegenkom mag wel de ware zijn.’ Gelukkig stond Kimberley, die hij op Roots tegenkwam, er hetzelfde in. ‘Ik vond het heel fijn dat er op Roots mensen zitten die serieus op zoek zijn naar een relatie. Op andere datingsites kwam ik helaas nog weleens mensen tegen met verkeerde intenties’, vertelt ze.

In oktober 2019 blies Kimberley nieuw leven in haar Roots-profiel. Haar profiel viel Ivar op. ‘Ivar stuurde mij allemaal berichtjes maar die kon ik niet lezen omdat ik nog geen Full Member was’, vertelt Kimberley. ‘Op een gegeven moment was ik zo nieuwsgierig naar zijn berichten dat ik toch een Membership heb afgesloten.’ Er werden al snel nummers uitgewisseld en na een tijdje Whatsappen stelde Ivar voor om af te spreken. Die eerste date duurde van 13.00 tot 23.00. Na een middag door Utrecht wandelen, wijn drinken en tapas eten besloot het stel ook nog naar de film te gaan. Kimberley: ‘We wilden gewoon geen afscheid nemen want er was echt een klik uit duizenden. Dat had ik nog nooit gehad.’

De vonk sloeg snel over. ‘Wat mij vooral aansprak bij Ivar was zijn passie voor God en kinderen. Hij heeft in het buitenland Engelse lesgegeven op verschillende scholen. Ik houd zelf ook heel erg van zending en het buitenland’, vertelt Kimberley. Ivar: ‘We vonden allebei hetzelfde leuk: door steden of natuur lopen en een lekker glas wijn drinken.’ Het duurde dus niet lang voordat de relatie officieel werd. Ivar: ‘We begonnen met daten in oktober en begin december I popped the question.

Inmiddels is dit succeskoppel al bijna twee jaar getrouwd. ‘We hebben onze bruiloft in vijf weken georganiseerd omdat we het idee hadden dat God zei dat we eind september moesten trouwen’, vertelt Kimberley. ‘Uiteindelijk zijn we één dag voor de lockdown getrouwd. Het was een zegen van God dat we nog feest hebben kunnen vieren met onze familie en vrienden.’ In zo’n korte tijd een bruiloft organiseren was best stressvol. Zonder hulp uit hun omgeving was het nooit gelukt: ‘We kregen veel hulp van familie, vrienden en mensen uit onze kerk. We konden gratis trouwen op een camping van mensen uit onze gemeente en ook de band en fotografen waren gemeenteleden.’

Ivar en Kimberley zijn razend enthousiast over Roots: ‘Wij geven Roots een 10+ en noemen het de beste christelijke datingsite van Nederland. We hebben ook andere christelijke datingsites geprobeerd maar Roots steekt daar echt bovenuit.’

Ontdek zelf de voordelen van Roots

Ontmoet christelijke singles bij jou in de buurt

♥ Start vandaag jouw avontuur!

Lees ook